Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Szkolenia

Szkolenia

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji szkoleń biznesowych, które pomagają rozwijać umiejętności i kompetencje pracowników oraz zwiększać efektywność pracy w przedsiębiorstwie. Nasza oferta składa się z różnorodnych szkoleń biznesowych, które są dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Poniżej przedstawiamy nasze główne szkolenia biznesowe:

  1. Szkolenia z zarządzania projektem - w ramach tych szkoleń uczymy zarządzania projektem od podstaw oraz wdrażania najlepszych praktyk z zakresu zarządzania projektami. Zarządzanie projektem, planowanie projektu, budżetowanie, kontrola postępów.

  2. Szkolenia z komunikacji w biznesie - skupiają się na rozwoju umiejętności interpersonalnych, komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Komunikacja w biznesie, asertywność, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów.

  3. Szkolenia z zarządzania zespołem - w ramach tych szkoleń uczymy, jak skutecznie zarządzać zespołem, motywować pracowników oraz wdrażać najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zespołem. Zarządzanie zespołem, motywacja, delegowanie zadań, coaching.

  4. Szkolenia z sprzedaży - skierowane są do osób zajmujących się sprzedażą lub chcących rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie. W trakcie szkoleń uczymy, jak sprawnie prowadzić rozmowę sprzedażową, pozyskiwać klientów oraz radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Sprzedaż, negocjacje handlowe, budowanie relacji z klientami, umiejętności sprzedażowe.

  5. Szkolenia z rozwoju osobistego - skupiają się na rozwijaniu umiejętności miękkich, takich jak motywacja, zarządzanie czasem, kreatywność czy umiejętności przywódcze. Rozwoju osobistego, umiejętności miękkie, kreatywność, przywództwo.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą zwiększyć efektywność pracy swoich pracowników, poprawić komunikację w zespole, zwiększyć skuteczność sprzedaży lub po prostu rozwijać kompetencje i umiejętności swoich pracowników.
 
 
Szkolenia biznesowe
  • Zarządzanie zmianą
  • Zarządzanie czasem
  • Skuteczna sprzedaż
  • Strategia rozwoju firmy
  • Negocjacje

 

Jesteśmy w rejestrze Instytucji szkoleniowych (RISI):
 
THN Tomasz Hermann
Numer ewidencyjny: 2.28/00074/2019
Status: Aktywny
Data wpisu: 2019-04-11

 

 

 

Zadaj pytanie