Olsztyn, warmińsko-mazurskie

O Mnie

Kilka słów o mnie

Tomasz Hermann to  Straszy specjialista ds. BHP oraz doświadczony Inspektor ochrony danych (Rodo), trener i przedsiębiorca. Jego wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami handlowymi pozwoliło mu na budowanie skutecznych struktur organizacyjnych i handlowych. Tomasz jest również specjalistą w dziedzinie nowoczesnych form marketingu, w szczególności wykorzystującym kanały social media. Jest pomysłodawcą i realizatorem reorganizacji w przedsiębiorstwach oraz inicjatorem innowacyjnych procesów na każdym etapie zarządzania.

Tomasz Hermann jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunkach Zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi. Jest także absolwentem studii podyplomowych na kierunku Bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu zawodowemu, Tomasz posiada wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania firmą oraz ochrony jej danych.

Poza pracą zawodową, Tomasz jest pasjonatem biegania i triathlonu, co świadczy o jego zamiłowaniu do ciągłego doskonalenia siebie nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym. Tomasz Hermann to osoba, dla której nieustanne dążenie do doskonałości i rozwoju stało się mottem przewodnim życia. Prezes stwarzyżenia biegowo "Są wolniejsi"

Tomasz Hermann – Inspektor ochrony danych (Rodo), Specjalista ds. bezpieczeństwa i ochrony danych, trener, przedsiębiorca. Wieloletni praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i ochronie danych osobowych. Ukończył studia o kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz inne szkolenia z tego zakresu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami handlowymi, budowaniu struktur organizacyjnych i handlowych. Specjalista nowoczesnych form marketingu, w szczególności wykorzystujący kanały social media. Pomysłodawca i realizator reorganizacji w przedsiębiorstwach. Inicjator innowacyjnych procesów na każdym etapie zarządzania. Osoba dla której „ciągłe doskonalenie siebie” jest mottem przewodnim życia, zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym (biegacz, triathlonista). Absolwent Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego na Kierunkach – Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie zasobami ludzkimi.

Zadaj pytanie